Pereiti prie turinio Į pradžią / Naujienos / Renginys S. Dariaus ir S. Girėno aeorodromo istorijai

Naujienos

Nauja žinia – www.pasvaliodirva.lt!

www.pasvaliodirvaPasvalio Mariaus Katiliškio biblioteka, įgyvendinanti projektą „Libr-A: Į Pagalbą Pasvalio ūkininkams“, sukūrė svetainę www.pasvaliodirva.lt, skirtą visiems, neabejingiems žemės ūkiui.

Čia paskaitysite Pasvalio krašto laikraščio „Darbas“ straipsnių žemės ūkio tema, rasite įvairios rimtos ir nerimtos informacijos, nuorodų apie Lietuvos ir Pasvalio krašto žemės ūkio įmones, bendroves, naudingų interneto svetainių katalogą „Kas yra kas Pasvalyje“.

Vardadieniai, receptai, anekdotai, konkursai, galimybė susikurti el. pašto dežutę, diskutuoti, pasidalinti informacija su kitais žmonėmis, bendrauti su savo bendraminčiais forume ar tiesiog pasmalsauti, ką gražaus, vertingo ir savito turi mūsų kraštas. Po straipsniais yra galimybė pareikšti savo nuomonę, komentuoti.

Svetainę nuolat atnaujinsime, pildysime, todėl mielai kviečiame Jus prisijungti, pareikšti savo nuomonę, ko reikėtų www.pasvaliodirva.lt. Norite publikuoti čia kokį rašinį, anekdotą, savo įdomią nuotrauką, valgio receptą ar tiesiog kažką smagaus papasakoti savo kraštiečiams? O galbūt norite pasidžiaugti savo sodo, daržo, darželio augalu? Laukiame Jūsų pasiūlymų bei pageidavimų. Rašykite el. pašto adresu: Šis elektroninio pašto adresas yra apausogtas nuo spambots. Peržiūrėjimui reikia įjungti JavaScript. .

Ateityje čia skelbsime detalią Pasvalio rajono orų prognozę. Duris atvers elektroninis ūkininkų turgus. Skelbsime Joniškėlio bandymų stoties mokslininkų publikacijas.