Naujienos

Premjeras ir Seimo narys dviračių žygyje neaplenkė Pasvalio bibliotekos

03Pasvalio biblioteką pasiekė dovana – 50 naujų knygų, kurias atvežė po Aukštaitiją dviračiais keliavę Premjeras Andrius Kubilius ir Seimo narys, Sveikatos reikalų komiteto pirmininkas Antanas Matulas.

Jau vienuoliktus metus Tėvynės Sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų partijos nariai vienai vasaros savaitei išsirengia į dviračių žygį „Suk į dešinę", kurio metu apsilanko įvairiuose Lietuvos kaimuose ir miestuose, susitinka su gyventojais, vietos bendruomenių bei valdžios atstovais.

Liepos 25 d. 19 val. dviračių žygio dalyviai pasiekė Pasvalį ir stabtelėjo Vytauto Didžiojo aikštėje prie bibliotekos, kur pabendravo su susirinkusiais pasvaliečiais bei perdavė bibliotekai knygų. Dovaną įteikusiems Premjerui Andriui Kubiliui ir Seimo nariui Antanui Matului dėkojo žygio dalyvius pasitikusi bibliotekos direktorė Danguolė Abazoriuvienė.

Tarp dovanotų knygų – skaitytojų pamėgti nuotykiniai romanai iš Žaltvykslės kolekcijos ir populiarūs leidiniai iš Mamos bibliotekos. Yra ir naujausia profesoriaus Vytauto Landsbergio „Europos parlamente VIII".

Dovanos bibliotekai iniciatorius Seimo narys Antanas Matulas jau nebe pirmą kartą paremia bibliotekas savame Pasvalio krašte. Jis yra dovanojęs knygų kaimo bibliotekai Diliauskuose, kuriuose pats gyvena, finansiškai parėmęs Diliauskų bibliotekos organizuojamus ir literatų pamėgtus Naktinius poezijos skaitymus prie Pyvesos. Susitikimuose su Pasvalio krašto gyventojais Antanas Matulas nepamiršta pasidomėti vietos kultūriniu gyvenimu ir yra viešai kritikavęs Pasvalio krašto kultūros įstaigas dėl, jo nuomone, pernelyg menkos veiklos bei per mažo gyventojų užimtumo.

Nuotraukos