Pereiti prie turinio Į pradžią / Naujienos / Trečiadieniais kviečia „Bibliomūšiai“

Naujienos

Bazilionų mokyklos-daugiafunkcio centro delegacijos viešnagė rašytojo Mariaus Katiliškio atminimo kambaryje

20190424 1049172019 m. Nacionalinė Lietuvos bibliotekų savaitė „Ateik – sužinok ir išmok“ bibliotekoje prasidėjo Bazilionų mokyklos-daugiafunkcio centro delegacijos ekskursija ir edukacija rašytojo Mariaus Katiliškio atminimo kambaryje.

Svečiai apžiūrėjo atnaujintą M. Katiliškio atminimo kambarį, buvo supažindinti su rašytojo gyvenimo ir kūrybos keliais bei informaciniu-edukaciniu terminalu. Džiugu buvo kolegos Sigito Kanišausko iniciatyva sulaukti svečių iš Šiaulių r. Bazilionų mokyklos-daugiafunkcio centro, kuris saugo įspūdingą mūsų kraštiečio Kovo 11-osios Nepriklausomybės atkūrimo akto signataro Romualdo Ozolo biblioteką.

Ekskursijos ir edukaciniai užsiėmimai M. Katiliškio atminimo kambaryje yra nemokami! Dėl laiko kviečiame susitarti paskambinus tel. nr. (8 451) 34 319 (Vartotojų aptarnavimo centras Informacijos, mokymo ir dokumentavimo skyrius) ar atėjus į Pasvalio Mariaus Katiliškio viešąją biblioteką (Vytauto Didžiojo a. 7).

 

Informacinį pranešimą parengė Vartotojų aptarnavimo centro Informacijos, mokymo ir dokumentavimo skyriaus vyresn. bibliotekininkė Toma Mikalajūnaitė

Nuotraukos