Pereiti prie turinio Į pradžią / Naujienos / Kviečia paroda „Karališkai pas Miltinį“

Naujienos

Rašytojo, gamtininko, fotografo Selemono Paltanavičiaus viešnagė rašytojo Mariaus Katiliškio atminimo kambaryje

DSC 05232019 m. gegužės 16 d. bibliotekoje vyko susitikimas su rašytoju, gamtininku, fotografu, LRT televizijos projekto „Nacionalinė ekspedicija" dalyviu, daugiau kaip šešiasdešimties grožinės literatūros bei pažintinių knygų apie Lietuvos gamtą autoriumi Selemonu Paltanavičiumi.

Po susitikimo su pasvaliečiais rašytojas apsilankė Mariaus Katiliškio atminimo kambaryje.

Rašytojui buvo papasakotas nelengvas Mariaus Katiliškio gyvenimo ir kūrybos kelias, pristatyti asmeniniai daiktai. Ypač svečią sužavėjo pasakojimas apie Mariaus Katiliškio vaikystę, apie tai, kaip prasikaltęs būdavo uždaromas į malkinę, bet joje nenuobodžiaudavo, o iš malkų išsidroždavo kareiviukus. Per daugelį metų jų jau buvo susikaupęs nemenkas būrys.

Norite ir Jūs daugiau sužinoti apie rašytoją Marių Katiliškį? Apsilankykite bibliotekoje esančiame Mariaus Katiliškio atminimo kambaryje. Ekskursijos ir edukaciniai užsiėmimai yra nemokami! Dėl laiko kviečiame susitarti paskambinus tel. nr. (8 451) 34 319 (Vartotojų aptarnavimo centras Informacijos, mokymo ir dokumentavimo skyrius) ar atėjus į Pasvalio Mariaus Katiliškio viešąją biblioteką (Vytauto Didžiojo a. 7).

 

Informacinį pranešimą parengė Vartotojų aptarnavimo centro Informacijos, mokymo ir dokumentavimo skyriaus vyresn. bibliotekininkė Toma Mikalajūnaitė

Nuotraukos