Pereiti prie turinio Į pradžią / Naujienos / Padovanok bibliotekai naują leidinį

Naujienos

Europos paveldo dienų ʼ19 renginiai bibliotekoje

8 katilRugsėjo 20–21 d. Pasvalio Mariaus Katiliškio viešoji biblioteka organizavo Europos paveldo dienų renginius. Šių metų bibliotekoje rengiamų užsiėmimų tema „Rašytojo Mariaus Katiliškio gyvenimo ir kūrybos pėdsakai Pasvalyje, jų įamžinimas bei aktualizavimas“.

Bibliotekos svečiai ir lankytojai sudalyvavo ekskursijoje ir edukacinėje pamokoje Mariaus Katiliškio atminimo kambaryje bei pasivaikščiojo po Pasvalio miestą. Apžiūrėjo atminimo lentą rašytojui Mariui Katiliškiui prie buvusio Pasvalio viešosios valstybinės bibliotekos pastato, esančio Vytauto Didžiojo aikštės ir Vilniaus gatvės kampe, sienos, ir namą Kalno g. 10, kuriame gyveno rašytojas su savo pirmąja žmona Elizabeta Avižonyte. Visi dalyvavusieji buvo apdovanoti Europos paveldo dienų ʼ19 atributika.

Europos paveldo dienos ʼ19 padovanojo bibliotekos svečiams ir lankytojams unikalią galimybę pažinti rašytoją Marių Katiliškį, pasivaikščioti jo pėdsakais Pasvalio mieste. Ačiū visiems ir iki kitų susitikimų!

 

Informacinį pranešimą parengė vyresn. bibliotekininkė Toma Mikalajūnaitė, nuotraukos vyr. bibliografės Almos Balčiūnienės

Nuotraukos