Pereiti prie turinio Į pradžią / Naujos knygos / Perlų žvejo žmona. Roxane Dhand

Santuokologija. Belinda Luscombe

Santuokologija

Remdamasi naujausiais žmonių elgsenos tyrimais, žinoma žurnalistė Belinda Luscombe knygoje apie šiuolaikinę santuoką „Santuokologija. Mokslas ir menas likti kartu" atskleidžia, kaip ši dviejų žmonių sąjunga pasikeitė nuo mūsų tėvų laikų ir kaip tie pokyčiai veikia porų tarpusavio santykius bei laimę. Pasak autorės, šiuolaikiniai vyrai ir moterys stokoja darnių santykių kūrimo įgūdžių.

Skaitydami šią knygą, sužinosite, kaip:

• santykius griaunantį perdėtą familiarumą pakeisti pagarba ir įsiklausymu;

• tarpusavio kovą ir konkurenciją paversti bendradarbiavimu ir palaikymu;

• protingai spręsti finansinius klausimus, užtikrinančius materialinę šeimos gerovę;

• išlaikyti ir netgi sustiprinti tarpusavio ryšį, tapus tėvais;

• pagerinti intymų gyvenimą ir patirti daugiau aistros bei malonumo;

• suprasti, kada porai reikia pagalbos iš šalies, ir kur jos ieškoti.

Knygoje „Santuokologija. Mokslas ir menas likti kartu" gausu paprastų, veiksmingų, įdomių ir linksmų būdų bei patarimų, kuriuos verta išbandyti. Ir visai nesvarbu, ar jūsų santykiams reikia rimto remonto, ar užteks tik pakeisti alyvą. Džiugi naujiena ta, kad likti kartu yra daug lengviau, negu atrodo.

Belinda Luscombe dvidešimt metų dirbo Time žurnale. Rašė apie santykius, santuoką, kultūrą, tėvystę ir besikeičiantį moters vaidmenį dvidešimt pirmame amžiuje. Be to, yra paskelbusi straipsnių Vogue, The New York Times, Sports illustrated, Fortune, Arena ir daugelyje kitų tarptautinių leidinių. Gimė Sidnėjuje, Australijoje, dabar gyvena Niujorke; jau dvidešimt aštuonerius metus yra ištekėjusi už architekto.

Daugiau naujų knygų