Pereiti prie turinio Į pradžią / Naujos knygos / Paskutinė malonė. Elizabeth H. Winthrop

Kitais metais Havanoje. Chanel Cleeton

Kitais metais Havanoje

Įtraukianti knyga „Kitais metais Havanoje" – tai istorinė drama ir sielos kelionė namo. Kas laukia paskutinį močiutės norą išpildyti į Kubą atvykusios merginos? Kokios paslaptys slypi kerinčio grožio, bet tragiško likimo šalyje?

Po mylimos senelės mirties kubietiškų šaknų turinti amerikietė keliauja į Havaną. Čia ji ne tik randa savo tikrąją tapatybę, bet ir sužino šeimos paslaptį, kuri buvo slepiama nuo pat revoliucijos laikų...

1958 m., Havana. Cukraus barono dukra, devyniolikmetė Elisa Perez priklauso Kubos aukštuomenei, kur jaučiasi pakankamai saugi nuo šalyje vis augančių politinių neramumų. Tačiau tik iki tol, kol užmezga slaptą romaną su aistringu revoliucionieriumi.

2017 m., Majamis. Laisvai samdoma rašytoja Marisol Ferera užaugo iš savo močiutės Elisos girdėdama romantiškas istorijas apie Kubą. Močiutė buvo priversta revoliucijos metu bėgti iš šalies. Paskutinis Elisos noras buvo, kad Marisol išbarstytų jos pelenus gimtojoje šalyje.

Atvykusi į Havaną Marisol akis į akį susiduria su kontrastais tarp tropinio ir nesenstančio Kubos grožio ir pavojingos politinės padėties. Į dienos šviesą pradėjus lįsti vis daugiau šeimos praeities paslapčių, Marisol susivokia jaučianti begalinę trauką paslaptingam vyrui. Jai prireiks pamokų iš močiutės praeities, kad suprastų tikrąją drąsos reikšmę.

Romanas „Kitais metais Havanoje" atskleidžia ne tik šeimos, bet ir šalies portretą.

Chanel Cleeton – amerikiečių rašytoja, gimusi Floridoje ir užaugusi klausydama pasakojimų apie savo šeimos gyvenimą bei pasitraukimą iš Kubos prasidėjus revoliucijai. Jos aistra politikai ir istorijai neblėso ir išvykus į Angliją, kur ji studijavo tarptautinius santykius ir pasaulio politiką. Jai labai patinka keliauti, yra gyvenusi Karibuose, Europoje ir Azijoje. „Kitais metais Havanoje" – populiariausia jos knyga, kurios sėkmę 2019 metais autorė pratęs kitoje knygoje apie Perez šeimą „Kai mes palikome Kubą" (When we left Cuba).

Daugiau naujų knygų