Pereiti prie turinio Į pradžią / Naujos knygos / Homoseksualumas: ko nebeleidžiama pasakyti? Gintautas Vaitoška

Kaip atskleisti jūsų pasąmonės galias. Joseph Murphy

Kaip atskleisti jūsų pasąmonės galias

Vieno garsiausių pasaulio paskaitininkų Joseph Murphy knyga „Kaip atskleisti jūsų pasąmonės galias: afirmacijos 52 savaitėms" moko, kaip atrasti ir išnaudoti savo pasąmonės galias, kad atskleistumėte visą savo potencialą.

Dr. Joseph Murphy pakeitė daugybės žmonių gyvenimus visame pasaulyje. Knygoje „Kaip atskleisti jūsų pasąmonės galias: afirmacijos 52 savaitėms" jis pateikia detalų ir aiškų 52 žingsnių planą – po žingsnį kiekvienai metų savaitei – kuris padės atrasti save iš naujo.

Mes visi turime neįtikėtiną potencialą, kuriuo dažniausiai nesugebame pasinaudoti. Visi galime būti, daryti ir gauti viską, ko trokštame, ką įsivaizduojame ar kuo tikrai tikime. Deja, tik nedidelė dalis žmonių sugeba išnaudoti didžiąją dalį savo potencialo, nes daugelis nesugeba atpažinti ir tuo labiau išnaudoti mumyse slypinčių begalinės jėgos ir pasąmonės galių.

Sekdami Joseph Murphy knygoje „Kaip atskleisti jūsų pasąmonės galias: afirmacijos 52 savaitėms" pasiūlyta programa, nustosite gyventi kaip aplinkybių bei atsitiktinumų auka ir tapsite savo likimo bei laimės kalviu. Visa tai gali pavykti padaryti per metus. Jeigu laikysitės autoriaus nurodymų kiekvieną savaitę jausite, kad keičiatės ir užtikrintai artėjate prie gyvenimo, kuris anksčiau atrodė nepasiekiamas.

Joseph Murphy (Džozefas Merfis, 1898–1981 m.) - amerikiečių dvasininkas, pamokslininkas, bene žymiausias pozityviojo mąstymo šalininkas, filosofijos ir teologijos daktaras, parašęs daugiau kaip 30 populiariosios psichologijos žanro knygų. Turi mokslinį laipsnį farmakalogijos ir chemijos srityse. Charizmatiškas XX a. rašytojas, pakeitęs daugybės žmonių gyvenimus visame pasaulyje ir įkvėpęs daugybę kitų rašytojų kurti pozityvią, įkvepiančią psichologinę literatūrą.

Per savo gyvenimą jis mokė, konsultavo ir skaitė paskaitas tūkstančiams žmonių. Tūkstančiai susirinkdavo ir Dieviškojo mokslo bažnyčioje Los Andžele, kur jis kiekvieną sekmadienį sakydavo pamokslus ir skaitydavo paskaitas. Milijonai klausydavo jo kasdienes radijo laidas.

Džozefas Merfis gimė Airijoje, vėliau išvyko į JAV, dirbo farmacininku. Keliavo po Indiją ir gilinosi į induizmą. Po įvairių religinių ieškojimų tapo Dieviškojo mokslo bažnyčios pastoriumi.

Jo garsiausia knyga „Jūsų pasąmonės galia" buvo išversta į septyniolika kalbų, buvo parduota milijonai šios knygos egzempliorių. Knyga taip ir nebuvo nustota spausdinti ir ji vis dar vertinama kaip viena geriausių savipagalbos knygų.

Jis visuomet pabrėždavo, kaip realūs žmonės radikaliai pakeitė ir pagerino savo gyvenimus pritaikę jo siūlomas technikas, ir kad tai gali padaryti kiekvienas jo klausantis.

Daugiau naujų knygų