Pereiti prie turinio Į pradžią / Naujos knygos / Homoseksualumas: ko nebeleidžiama pasakyti? Gintautas Vaitoška

Kai baigiasi vienatvė. Benedict Wells

Kai biagiasi vienatvė

„Kai baigiasi vienatvė" – vokiečių rašytojo Benedict Wells romanas, sužavėjęs Europą. Tai jautri istorija apie praradimus, vienatvę ir tikėjimą, apie gedulą ir meilę.

Staigi tėvų mirtis autoavarijoje visiškai sugriauna Žiulio Moro laimingą vaikystę. Likę našlaičiai Žiulis, jo brolis Martis bei sesuo Liza patenka į prieglaudą ir yra išskiriami. Gyvybingas ir bebaimis Žiulis užsisklendžia ir vis daugiau laiko praleidžia gyvendamas prisiminimais. Tačiau viskas pasikeičia, kai jis sutinka paslaptingą raudonplaukę Alvą – artimą sielą, kuri taip pat skęsta savajame liūdesy.

Praėjus penkiolikai metų broliai ir seserys nutolo vienas kito, juos sieja tik baisi išgyventa tragedija. Žiulis gyvena palaikomas troškimo tapti rašytoju ir vėl sutikti Alvą, kuri nuo jo nusisuko, kai jų draugystė susidūrė su sunkumais. Tačiau vos tik ima atrodyti, kad jiems pavyks susigrąžinti prarastą laiką, įsiveržia viską keičiančios likimo, o gal atsitiktinumo, jėgos.

Romanas „Kai baigiasi vienatvė" – tai kaleidoskopiška šeimos saga. Ši knyga – tai užburianti meditacija apie prisiminimų jėgą, apie tai, ko gyvenime tiesiog negalima paleisti.

Vokiečių rašytojas Benedict Wells knygoje „Kai baigiasi vienatvė" su begaline atjauta kalba apie tai, ką reiškia eiti per gyvenimą neprarandant vilties. Apie tikėjimą, kad galiausiai vis tiek rasi, kas eis drauge su tavim.

Benedict Wells (g. 1984 m.) – vokiečių ir šveicarų rašytojas. Būdamas šešerių pradėjo savo kelionę po tris internatines mokyklas Bavarijoje. Baigęs mokyklą, nusprendė nestoti į universitetą, išvyko į Berlyną ir atsidėjo rašymui, dirbo įvairius darbus. Jau pirmoji jo knyga sulaukė pripažinimo ir buvo pavadinta vienu sėkmingiausių debiutų. Už knygą „Kai baigiasi vienatvė" jis pelnė Europos literatūros premiją. Jo knygos verčiamos į 27 kalbas.

Daugiau naujų knygų