Pereiti prie turinio Į pradžią / Renginiai ir parodos / Nenurodyta / Bibliotekų jubiliejai 2017 metais
 • Deglėnų bibliotekos 70-metis

  deglenu 70Spalio 20 d. Deglėnų bendruomenės namuose vyko Deglėnų bibliotekos 70-mečio šventė „Knyga – mus jungiantis tiltas“. Dalyvavo bibliotekos lankytojai , bičiuliai ir partneriai, tarp kurių buvo Pasvalio rajono savivaldybės mero pavaduotojas Povilas Balčiūnas, Pušaloto seniūnė Paulyna Stravinskienė, Deglėnų bendruomenės tarybos nariai, atstovaujami Deglėnų verslininko Gintaro Trečioko.

  Skaityti daugiau...

 • Mandalos piešimas - tylus kelias į save

  mandalaSkubančioje, smulkių rūpesčių pilnoje kasdienybėje būtina rasti laiko sau: atsikvėpti, susigaudyti jausmuose bei mintyse. Tai padeda padaryti iš žilos senovės atėjęs meditacinis menas - mandalų kūrimas. Pasvalio Mariaus Katiliškio viešoji biblioteka spalio 17 d. surengė savo lankytojams mandalų piešimo popietę.

  Skaityti daugiau...

 • Minime Baltosios lazdelės dieną

  baltos lazdeles dienaNuo spalio 15 d., kai visame pasaulyje minima Baltosios lazdelės diena, bibliotekos Periodikos skaitykloje (2 a.) parengta leidinių paroda, skirta pristatyti aklųjų ir silpnaregių visuomeninę istoriją ir veiklą. Parodoje lankytojai supažindinami su bibliotekos fonduose saugoma literatūra akliesiems ir neregiesiems ir užsidėję juodus akinius gali pabandyti paskaityti Brailio raštą.

  Skaityti daugiau...

 • „Misija Sibiras'18“ pristatymas bibliotekoje

  Misija Sibiras 2018 Juras PratuseviciusBibliotekoje įvyko susitikimas su 2018 metų ekspedicijos „Misija Sibiras“ dalyviu Juru Pratusevičiumi. „Misija Sibiras“ – tai jau tryliktus metus vykstantis projektas, kurio metu organizuojamos ekspedicijos į Sibirą. Šią vasarą „Misija Sibiras’18“ vyko į Kazachstano Respubliką,

  Skaityti daugiau...

 • Paminėtos fotografo Vido Dulkės mirties metinės

  Vidas Dulke 2018Šių metų rugsėjo 25 d. sukako lygiai metai, kai netekome savo kraštiečio - puikaus fotografo Vido Dulkės (1959-2017), kurio profesionaliose ir meniškose fotografijose sugulė reikšminga dalis Pasvalio krašto istorijos. Susirinkome į biblioteką pokalbių valandai prisiminti jo svarų indėlį leidžiant bibliotekos rengiamą žurnalą „Šiaurietiški atsivėrimai“, jo erudiciją, mokėjimą džiaugtis gyvenimu, jumoro jausmą.

  Skaityti daugiau...

 • Atidaryta Vaikų piešinių paroda

  Arvydas Gudas parodaKo reikia pažadinti vaiko kūrybiškumui? Šilumos, paskatinamo žodžio ir laisvės. Taip mano jaunasis dailininkas Arvydas Gudas, kuris per vasarą kvietė vaikus į Pasvalio biblioteką papiešti, o rudenį atidarė vaikų piešinių parodą, į kurią sudėjo jų kurtus piešinius.

  Skaityti daugiau...