Pereiti prie turinio Į pradžią / Renginiai ir parodos / 2013 m. renginiai / Meškalaukiečių laisvalaikį praturtino rankdarbių pamoka bibliotekoje
 • Olita Dautartaitė skaito Joną Meką

  olita dautartaite jonui mekui 2020Naujakurio įspūdžiai iš Niujorko, lietuviškų bulvinių blynų ilgesys, šilti žodžiai gimtinėje likusiai baltagalvei motinai, vaikystės prisiminimai apie liūdnas lietuviškas dainas ir tokias pat liūdnas gimtojo kaimo moteris – tokiomis menininko Jono Meko mintimis ir emocijomis, įamžintomis jo laiškuose, eilėraščiuose ir filmuose dalijosi aktorė Olita Dautartaitė jam skirtame atminimo vakare „Esu Jūsų maža šakelė“.

  Skaityti daugiau...

 • Sausio 13-oji bibliotekoje

  Sausio 13 2020Pasvalio Mariaus Katiliškio biblioteka Sausio 13-ąją kvietė visus drauge prisiminti Atgimimo sąjūdžius ir Sausio 13-osios Laisvės gynėjų barikadas. Tą dieną bibliotekoje atidaryta Okupacijos ir Laisvės kovų muziejaus fotografijų paroda „Atgimimo mitingai: žvilgsnis iš kitos barikadų pusės“, buvo pasakojama apie rašytojo Mariaus Katiliškio troškimą matyti laisvą Lietuvą, skambėjo literatūriniai pasvaliečių gimnazistų skaitymai, o vakare vyko kino seansas Sausio 13-osios barikadų dvasioje.

  Skaityti daugiau...

 • Teatralizuoti skaitymai bibliotekoje

  teatralizuoti skaitymaiSausio 8 d. bibliotekoje svečiavosi mažieji svečiai iš Vaškų gimnazijos darželio ,,Bitutės“ su auklėtoja Rasa Simonaitiene ir padėjėjomis. Bibliotekininkės mažiesiems skaitė teatralizuotą pasaką „Du ožiukai ant liepto“.

  Skaityti daugiau...

 • Joniškėlio Gabrielės Petkevičaitės-Bitės gimnazijos moksleiviai rašytojo Mariaus Katiliškio atminimo kambaryje

  20200109 1001182020 m. sausio 9 d. Joniškėlio Gabrielės Petkevičaitės-Bitės gimnazijos pradinių klasių moksleiviai kartu su pradinio ugdymo mokytoja Reda Morkūniene apsilankė rašytojo Mariaus Katiliškio atminimo kambaryje.

  Skaityti daugiau...

 • Senjorų klubo susitikimas

  senjoru klubas sausio 8 2020Sausio 8 d. bibliotekoje surengtas jau nebe pirmas Senjorų klubo susitikimas. Į jį kviečiami ateiti visi garbingo amžiaus pasvaliečiai, kurie nori smagiai pabendrauti, smagiai praleisti laiką bendraamžių būryje. Į susitikimą atėjo virš 20 pasvaliečių. Džiugu, kad tarp susirinkusių buvo ir Pasvalio „Bočių“ pirmininko pavaduotoja Stasė Karčiauskienė, kuri klubo nariams pristatė „Bočių“ organizuojamas veiklas.

  Skaityti daugiau...

 • Per pilietinę-kūrybinę akciją „Karpiniai Laisvei“ moksleiviai susipažino su e. biblioteka „Pasvalia“

  karpiniai laisveiSausio 8 d. per pilietinę-kūrybinę akciją „Karpiniai Laisvei“, skirtą Sausio 13-ajai Svalios progimnazijos pradinių klasių moksleiviams buvo pristatyta Pasvalio krašto kultūros paveldo e. biblioteka Pasvalia“.

  Skaityti daugiau...