Vasaros nuotykis su biblioteka

vasaros skaitymaiKas yra „Vasaros nuotykis su biblioteka“? Tai skaitymai vaikams už bibliotekos sienų, kuriuos Pasvalyje per vasarą rengia miesto bibliotekos Vaikų literatūros skyrius. Tai priminimas vaikams, kad knyga yra lobis. Tai priminimas tėveliams, kad skaitymas drauge - viena veiksmingiausių priemonių vaiko vaizduotei lavinti ir tarpusavio ryšiui sustiprinti. Šiais skaitymais taip pat pažymimas bibliotekos 80-metis.

Garsiniai skaitymai rengiami įvairaus amžiaus vaikams. Pakviesta į svečius bibliotekininkė atvyksta pas vaikus ir drauge atsineša pasirinktą istoriją, specialiai skirtą skaityti garsiai drauge su kitais. Bibliotekininkė taip pat paklausia skaitymų dalyvių, ką jie žino apie biblioteką ir paprašo nupiešti, ką jie norėtų veikti savo svajonių bibliotekoje. Šie piešiniai - pati geriausia dovana bibliotekos 80-tojo gimtadienio proga! Skaitymai užbaigiami tikro lobio suradimu storoje pasakų knygoje. Lobis spindi auksu ir to lobio užtenka visiems skaitymų dalyviams!

Birželį Pasvalyje jau įvyko du vasaros nuotykiai su biblioteka. Bibliotekos Vaikų literatūros skyriaus vedėja Rita Baltrukienė lankėsi Pasvalio vaikų lopšelyje-darželyje „Liepaitė“ ir su vaikais skaitė pasakas iš smagių Sigito Poškaus „Varškėčių skaitinių“.

Nuotraukos