Pereiti prie turinio Į pradžią / Renginiai ir parodos / 2018 metų renginiai / Europos dienos šventė „Atveriame Europą“

#All Digital Week 2018 bibliotekoje

Silute-Pasvalys tiltasKovo 19-25 d. Europos Sąjungoje vyksta interneto savaitės akcija „All Digital Week“, per kurią gyventojai kviečiami parodyti savo žinias ir sugebėjimą naudotis interneto technologijomis. Šios akcijos proga biblioteka surengė Skype konferenciją su Pasvalio ir Šilutės TAU studentais.

Konferencijos dalyviai - TAU (Trečiojo amžiaus universiteto) studentai ir bibliotekininkai - pasidalino savo mokymų patirtimi. Šilutiškiai pasidžiaugė, kad turi mobilią mokymų klasę, kurioje moko naudotis nešiojamais kompiuteriais ir planšetėmis, kad netrukus turės ir modernią stacionarų mokymų kambarį. Pasvaliečiai tokią klasę jau turi ir joje rengia nuolatinius kompiuterių ir užsienio kalbų mokymus. Konferencija užsibaigė pažadu surengti bendrą videokonferenciją ateityje ir praktiškai pritaikyti Facebook Massenger ir Skype įgūdžius.

Interneto savaitę „All Digital Week 2018“ Lietuvoje iniciavo ir bibliotekas joje dalyvauti pakvietė asociacija „Langas į ateitį“ kartu su Nacionaline skaitmenine koalicija Lietuvoje.

Nuotraukos