Deglėnų bibliotekos 70-metis

deglenu 70Spalio 20 d. Deglėnų bendruomenės namuose vyko Deglėnų bibliotekos 70-mečio šventė „Knyga – mus jungiantis tiltas“. Dalyvavo bibliotekos lankytojai , bičiuliai ir partneriai, tarp kurių buvo Pasvalio rajono savivaldybės mero pavaduotojas Povilas Balčiūnas, Pušaloto seniūnė Paulyna Stravinskienė, Deglėnų bendruomenės tarybos nariai, atstovaujami Deglėnų verslininko Gintaro Trečioko.

Kol Deglėnų bibliotekininkė Kristina Petrauskienė priiminėjų svečių sveikinimus, renginį vedė jos dukra Laura Petrauskaitė. Pati bibliotekininkė į šventinę sceną pakilo norėdama priminti visiems susirinkusiems bibliotekos istoriją. Skriejo ekrane vaizdai ir fotografijos iš bibliotekos 70-metės istorijos. Nepamiršta padėkoti bibliotekos žiburėliams - aktyviausiams skaitytojams, tarp kurių buvo ilgametės bibliotekos lankytojos Genovaitė Žiedielienė ir Vyda Norkevičiūtė, bei neseniai knygos pasaulį atradę bei pamilę vaikai: Nojus Bulkauskas, Rokas Kazlauskas, Justina Barzevičiūtė.

Iškilmingą jubiliejaus šventimą vėliau pakeitė dainos ir linksmi šokiai. Koncertavo saviveiklininkių moterų trio iš Nairių ir profesionalūs muzikantai iš Biržų - tėvo ir sūnaus duo „Eugenijus ir Gvidas“. Gimtadienio torto ir šventiškos nuotaikos niekam nepristigo. Ilgiausių metų Deglėnų bibliotekai! 

Nuotraukos