Pereiti prie turinio Į pradžią / Renginiai ir parodos / 2018 metų renginiai / Žurnalistės Aistės Žilinskienės paskaita apie socialines medijas

Žurnalistės Aistės Žilinskienės paskaita apie socialines medijas

Aiste Zilinskiene mazasLapkričio 9 d. bibliotekoje apsilankiusi žurnalistė, Interneto žiniasklaidos asociacijos vadovė Aistė Žilinskienė sakė: „Šiais laikais informacijos kūrėjai ir žurnalistų didžiausi konkurentai esate visi Jūs, kurie dalijatės naujienomis ir nuomonėmis socialiniuose tinkluose: Facebook, Youtube, Twitter, Instagram, Pinterest ir kituose.“ Žurnalistė susirinkusiems pasvaliečiams skaitė paskaitą „Socialinės medijos: teoriniai ir praktiniai aspektai“. 

Aistė Žilinskaitė (g.1979) beveik dvidešimt metų dirba žurnalistinį darbą didžiausiame Lietuvos naujienų portale „Delfi“, taip pat pirmininkauja Interneto žiniasklaidos asociacijai, kuri vienija populiariausius lietuviškus naujienų portalus: delfi.lt. alfa.lt, 15 min.lt, lrt.lt, lrytas.lt . Paskaitoje žurnalistė apžvelgė populiariausius socialinius tinklus, jiems būdingą turinį ir jų tipinius vartotojus. Ji priminė socialinių tinklų vaidmenį šiuolaikinės visuomenės gyvenime ir apie tai, kokias privilegijas, o taip pat  - kokią įstatymais apibėžtą atsakomybę įgyja kiekvienas mūsų skelbdamas komentarus internete.  Žurnalistė rekomendavo populiariausius socialinių tinklų komentatorius , kuriuos vertėtų sekti norintiems gauti šviežiausias naujienas ar paskaityti įdomias įžvalgas apie nūdienos realijas. 

Žurnalistės paskaitoje dalyvavo daug pasvaliečių senjorų, lankančių Trečiojo amžiaus universitetą. Šiuo renginių jiems užsibaigė visą savaitę trukęs paskaitų ciklas „Senjorų dienos internete“. Susitikimą su žurnaliste Aiste Žilinskiene finansavo Lietuvos kultūros taryba.

Nuotraukos