Pereiti prie turinio Į pradžią / Renginiai ir parodos / 2019 metų renginiai / Vaikų piešinių parodos atidarymas „Mano mylimas miestas – Pasvalys“

Seminaras „Ankstyvasis skaitymas: teorija ir praktika“

seminaras apie ikimokyklinukus 2019Gegužės 23 d. Pasvalyje įvyko Panevėžio apskrities bibliotekų specialistams skirtas seminaras „Ankstyvasis skaitymas: teorija ir praktika“. Seminarą organizavo  Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo biblioteka, siekdama gerinti viešųjų bibliotekų kompetencijas skaitymo skatinimo srityje.

Seminaras vyko Pasvalio krašto muziejuje. Į seminarą susirinko bibliotekininkų auditorija iš Panevėžio apskrities. Dauguma jų buvo Pasvalio rajono bibliotekininkai. Susirinkusiems sveikinimo žodį tarė seminaro organizatorius atstovaujanti Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos Vaikų ir jaunimo literatūros departamento Tyrimų ir sklaidos skyriaus vyriausioji bibliografė Roma Kišūnaitė, prie jos prisijungė Pasvalio Mariaus Katiliškio viešosios bibliotekos direktorė Danguolė Abazoriuvienė. Seminare pristatyti pranešimai, analizuojantys skaitymo svarbą ikimokyklinukams ir jiems patraukliausius skaitymo pateikimo būdus. Pranešimus skaitė edukologijos mokslų dr. Vaiva Schoroškienė: „Skaitome su vaikais iki 7 metų: kaip sudominti vaikus ir jų tėvelius skaitymu“; menotyrininkė dr. Jolita Liškevičienė: „Paveikslėlių knygos: ankstyvojo skaitymo pranašai“; aktorė Kristina Savickytė: „Skaitymas su ikimokyklinukais: praktiniai bibliotekininkų mokymai“.

Semianaras truko nuo 10.00 iki 16.00 val. Visiems dalyvavusiems įteikti seminaro dalyvio pažymėjimai.

Nuotraukos