Vaikų piešinių parodos atidarymas „Mano mylimas miestas – Pasvalys“

Pasvalio gimtadienio paroda 2019Gruodžio 6-ąją Pasvalio Mariaus Katiliškio viešojoje bibliotekoje vyko vaikų piešinių parodos atidarymas „Mano mylimas miestas – Pasvalys“, skirtas Pasvalio miesto 522 gimimo dienai.

Šventę pradėjo jaunoji dainininkė iš Pasvalio muzikos mokyklos Andrėja Konstantinovaitė. Ji padainavo dainelę „Šarkelė baltašonė“. Visus susirinkusiuosius pasveikino Pasvalio rajono savivaldybės meras Gintautas Gegužinskas ir padovanojo saldumynų.

Šiltus pasveikinimo žodžius tarė Pasvalio Šv. Jono Krikštytojo parapijos klebonas Henrikas Kalpokas. Jis pasidžiaugė, kad vaikų piešiniuose atradęs daugiausiai pavaizduotos gražiosios Pasvalio bažnyčios.

Bibliotekininkė Rasa Milerienė apibūdino vaikų darbus. Ji teigė, kad bibliotekoje eksponuojami 120 vaikų piešinių iš dešimties rajono mokyklų. Bibliotekos  darbuotojams labai malonu, kad mažieji pasvaliečiai piešė atnaujintą biblioteką. Piešiniuose matyti ir kitos miesto erdvės, pastatai, parkai, miesto apylinkės, kurie vaikų akimis yra patys gražiausi, spalvingiausi ir mylimiausi. Visos piešinių konkurse dalyvavusios mokyklų klasės buvo apdovanotos padėkomis ir saldžiais prizais – saldainiais. Bibliotekos skyrių darbuotojai pasirinko labiausiai  patikusius  darbų autorius ir juos apdovanojo paskatinamaisiais prizais. Specialųjį prizą patikusio darbelio kūrėjui įteikė ir Suaugusiųjų švietimo skyrius.

Renginio pabaigoje jaunoji dainininkė Andrėja Konstantinovaitė padainavo daineles „Pasisupt ant debesų“ ir „Čikitą“. Visi buvo pakviesti apžiūrėti parodos ir pasidžiaugti spalvingais vaikų  piešiniais.