Pereiti prie turinio Į pradžią / Renginiai ir parodos / 2019 metų renginiai / Ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ medaliu pagerbta bibliotekos direktorė Danguolė Abazoriuvienė

Ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ medaliu pagerbta bibliotekos direktorė Danguolė Abazoriuvienė

ordinas direktorei

Liepos 6 d. Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Valstybės ir Tautiškos giesmės dienos proga už nuopelnus Lietuvos Respublikai ir Lietuvos vardo garsinimą pasaulyje įteikė valstybės ordinus ir medalius mūsų šalies ir užsienio valstybių piliečiams. Ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ medaliu pagerbta Pasvalio Mariaus Katiliškio viešosios bibliotekos direktorė, Lietuvos savivaldybių viešųjų bibliotekų asociacijos prezidentė  Danguolė Abazoriuvienė.

Ordinų ir medalių apdovanojimo ceremonijoje pagerbti per 60 Lietuvai nusipelniusių žmonių. „Esu labai laiminga, kad valstybės vardu galiu įteikti apdovanojimus tiems, kurie to nusipelnė. Tai mūsų šalies žmonės ir užsienio piliečiai – įvairių kartų, profesijų ir likimo. Dėkoju jums už asmeninį ryšį su Lietuva, pagarbą ir darbą mūsų šaliai. Nes visi kartu kuriame Lietuvą – savo valstybę“, – sakė šalies vadovė.

LR Prezidentės spaudos tarnybos informacija ir nuotraukos 

Nuotraukos