Pereiti prie turinio Į pradžią / Veikla / Biblioteka spaudoje / Biblioteka spaudoje 2017 m.

Biblioteka spaudoje 2019 m.

Sausis

Stanislovaitis, Viktoras (1976-). Pušaloto pašto ateitis: tarp rožinių svajonių ir abejonių // Darbas. – 2019, saus. 3, p. 1–2.

Apie Lietuvos pašto atstovų susitikimą su Pasvalio rajono Pušaloto gyventojais, kuriame buvo pristatytas sprendimas diegti mobiliojo laiškanešio sistemą šioje seniūnijoje, nors seniūnijos ir bendruomenės atstovai bei visuotinis gyventojų susirinkimas parašais patvirtino griežtą poziciją – pašto neuždaryti; minima Pušaloto kaimo bibliotekininkė, Pušaloto kaimo bendruomenės pirmininko Alvido Kumpausko pavaduotoja Vera Mašalienė.

Šimkūnas, Antanas (1931-). Nepamirštami metų pėdsakai // Darbas. – 2019, saus. 3, p. 5.

Apie Lietuvos Nepriklausomybės šimtmečio jubiliejinių metų įsimintinus darbus ir renginius Pasvalio rajone; minima Pasvalio Mariaus Katiliškio viešoji biblioteka.

Sketerytė, Palma. Tarytum antrieji namai… // Darbas. – 2019, saus. 5, p. 4.

Apie Pasvalio šv. Jono Krikštytojo parapijos vaikų dienos centrą; minima Pasvalio Mariaus Katiliškio viešoji biblioteka.

Kanišauskas, Sigitas. „Tik kuriantis žmogus yra gražus…“ // Darbas. – 2019, saus. 5, p. 6.

Apie Pasvalio Mariaus Katiliškio viešojoje bibliotekoje vykusį V. Bagdonavičiaus ir A. Martišiūtės-Linartienės knygos „Vydūnas“ pristatymą.

Strikulienė, Olava (1950-). Knygos brangsta, nors jų turinys pinga // Vakaro žinios. – 2019, saus. 12, p. 9.

Straipsnyje minima, kad Lietuvos savivaldybių viešųjų bibliotekų asociacijai (LSVBA) šiuo metu vadovauja Pasvalio Mariaus Katiliškio viešosios bibliotekos direktorė D. Abazoriuvienė; apie tai, kaip sekasi šiai bibliotekai, įsikūrusiai ne tik Pasvalyje, bet rajone turinčiai dar 32 kaimo bibliotekas bei mobiliąją biblioteką, apsirūpinti knygomis; straipsnyje ir Mariaus Katiliškio viešosios bibliotekos Dokumentų komplektavimo skyriaus vedėjos P. Kupčiūnienės komentaras.

Pasvalio bibliotekoms padovanota daugiau nei pusė tūkstančio knygų / „Darbo“ inf. // Darbas. – 2019, saus. 19, p. 5.

Apie Prezidentės globojamą akciją „Knygų Kalėdos“, vykusią ir Pasvalyje (32-iems rajono bibliotekoms padovanota 550 knygų); apie akciją įprasminantį renginį – susitikimą su rašytoju Dariumi Rekiu – Pasvalio Mariaus Katiliškio viešojoje bibliotekoje.

Savickienė, Vita. Aplenkti iškilius savo mokytojus sutrukdė pareiga tėvynei. // Panevėžio kraštas. – 2019, saus. 19, p. 7–8.

Apie partizaną, poetą Bronių Krivicką; minima (ir bibliotekos Vartotojų Aptarnavimo Centro vedėjos R. Bedulytės nuotrauka) R. Bedulytė, Mariaus Katiliškio viešoji biblioteka, Rankraštyno fonduose sauganti Broniaus Krivicko poezijos ir vertimų sąsiuvinį.

Kanišauskas, Sigitas. Išklausė policijos ataskaitą prieš vadovų permainą // Darbas. – 2019, saus. 26, p. 1–2.

Apie Pasvalio policijos komisariato 2018 metų veiklos pristatymą; minima pernai metais nužudyta Pumpėnų kaimo bibliotekininkė Virginija Čeponienė.

Sketerytė, Palma. Pro fotoobjektyvą kitaip pažįstame savo kraštą // Darbas. – 2019, saus. 26, p. 5.

Apie naujo Pasvalį bei jo apylinkes reprezentuojančio leidinio „Pasvalys“ (sudarytojas Valentinas Juraitis) pristatymą Pasvalio krašto muziejuje; minima Pasvalio M. Katiliškio viešosios bibliotekos vyriausiosios bibliografės Lijanos Markevičienės pagalba renkant medžiagą fotoalbumui.

 

Vasaris

Baronienė, Daiva (1965-). Biblioteka su ratais ne tik vežios knygas // Lietuvos žinios. – 2019, vas. 2, p. 6.

Apie Varėnos savivaldybės viešosios bibliotekos steigiamą mobiliąją biblioteką ir numatytas teikti paslaugas; Lietuvos savivaldybių viešųjų bibliotekų asociacijos prezidentė, Pasvalio rajono savivaldybės Mariaus Katiliškio viešosios bibliotekos direktorė Danguolė Abazoriuvienė, sveikindama Varėnos savivaldybės viešosios bibliotekos iniciatyvą, pateikė duomenų apie kitų savivaldybių viešųjų bibliotekų įsteigtas mobiliąsias bibliotekas.

Kanišauskas, Sigitas. Marga Valstybės atkūrimo dienos renginių paletė // Darbas. – 2019, vas. 19, p. 1, 3.

Apžvelgti keli Valstybės atkūrimo dienai skirti renginiai Pasvalio rajone; tarp jų – ir dokumentų parodos „Jonas Vileišis: Vasario 16-osios akto signataro kelias nuo Medinių sodžiaus iki Kauno burmistro“ atidarymas Pasvalio Mariaus Katiliškio viešojoje bibliotekoje.

Kuizinienė, Dalia. M. Katiliškio kūryba: tarp tradicijos ir modernizmo // Žiemgala. – 2018, Nr. 2, p. 13–16.

Pateikiama nuotraukų, saugomų Pasvalio Mariaus Katiliškio viešosios bibliotekos archyve.

Kovas

Sketerytė, Palma. Pasaulyje žinomas salotietis išdavė sėkmės receptą // Darbas. – 2019, kovo 7, p. 3.

Apie Pasvalio Mariaus Katiliškio viešosios bibliotekos jaunimo erdvėje „Mono arba stereo“ vykusį susitikimą su iš Pasvalio krašto kilusiu virtuvės šefu Ruslanu Puskepaniu, dirbančiu bene žinomiausio pasaulyje virtuvės šefo Gordono Ramzio kompanijoje.

Sketerytė, Palma. Vienai dienai mokiniai perėmė valdžią į savo rankas // Darbas. – 2019, kovo 9, p. 4.

Per 80 Pasvalio rajono mokyklų ir gimnazijų moksleivių tradicinę moksleivių savivaldos dieną pakeitė Pasvalio rajono savivaldybės vadovus, seniūnus, įvairių skyrių vedėjus, Pasvalio krašto muziejaus, Pasvalio M. Katiliškio viešosios bibliotekos, Pasvalio kultūros centro vadovus.

Šimkūnas, Antanas. „Šiaurietiškiems atsivėrimams“ – 20 metų / Antanas Šimkūnas // Darbas. – 2019, kovo 9, p. 6.

Apie 2019 metais sukaktį minintį Pasvalio krašto istorijos ir kultūros žurnalą; minima bibliotekos direktorė Danguolė Abazoriuvienė.

„Nebuvo širdim iš gimtinės išėjęs“ / „Darbo“ inf.. // Darbas. – 2019, kovo 14, p. 2.

Apie Pasvalio Mariaus Katiliškio viešojoje bibliotekoje, Pasvalio Petro Vileišio gimnazijoje ir Krinčino Antano Vienažindžio pagrindinėje mokykloje vyksiančius renginius kraštiečio poeto Mykolo Karčiausko 80-osioms gimimo ir pirmosioms mirties metinėms paminėti.

Sketerytė, Palma. Nacionalinio diktanto dalyviai rašė pasvalietės sukurtą tekstą // Darbas. – 2019, kovo 16, p. 2.

Pasvalio rajone Nacionalinį diktantą – Dovilės Filmanavičiūtės sukurtą tekstą „Odė moterystei“ – šiemet rašė 25 suaugusieji ir 496 moksleiviai; Pasvalio Mariaus Katiliškio viešojoje bibliotekoje diktantą rašiusiųjų mintys.

Magelinskienė, Zina. Nepamirškim: žemėje gerai nori jaustis visi jos gyventojai // Darbas. – 2019, kovo 28, p. 1–2.

Apie Pasvalio Mariaus Katiliškio viešosios bibliotekos inicijuotą ir organizuotą Žemės dienai paminėjti skirtą aplinkosauginę-ekologinę vaikų konferenciją.

Vaikšnorienė, R. Medžio nebyli šneka // Darbas. – 2019, kovo 28, p. 8.

Apie Pasvalio specialiojoje mokykloje vykusią kultūrinę, pažintinę, meninę veiklą „Gamtamokslinė diena: stebėk, bandyk, sukurk“; minima Pasvalio M. Katiliškio viešoji biblioteka.

Balandis

Kanišauskas, Sigitas. Minėjome pasvalietiškiausio poeto jubiliejų // Darbas. – 2019, bal. 2, p. 1, 3.

Apie kraštiečio poeto Mykolo Karčiausko 80-mečio ir mirties pirmųjų metinių paminėjimo renginius Pasvalio Petro Vileišio gimnazijoje, Pasvalio Mariaus Katiliškio bibliotekoje ir Krinčino Antano Vienažindžio pagrindinėje mokykloje.

Lapinskaitė, Bronislava. „Visa išlieka, pavirsta žodžiu“ (Vladas Braziūnas) // Darbas. – 2019, bal. 2, p. 6.

Pasvalio M. Katiliškio darbuotojos str. apie Pasvalyje Lietuvių kalbos dienos proga Pasvalio krašto muziejaus ir rajono Savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyriaus organizuotą mokinių rašinių konkursą „Visa išlieka, pavirsta žodžiu (Vladas Braziūnas)“; rašinių vertinimo komisijoje paminėta ir bibliotekos darbuotoja A. Balčiūnienė.

Stanislovaitienė, Asta. Mažieji pasitiko grįžtančius paukščius // Darbas. – 2019, bal. 9, p. 3.

Pasvalio rajono Narteikių darželio-mokyklos „Linelis“ bendruomenė dalyvavo edukacinėje popietėje „Pavasarį grįžtantys paukščiai“, į kurią pakvietė Joniškėlio miesto bibliotekos bibliotekininkė Valda Dauknienė.

Kanišauskas, Sigitas. Gaisrui bibliotekos mansardoje neleido įsiplieksti // Darbas. – 2019, bal. 13, p. 1.

Apie gaisrą Pasvalio Mariaus Katiliškio viešojoje bibliotekoje.

Krasauskas, Darius. Knygas nuo ugnies ir vandens apsaugojo // Panevėžio kraštas. – 2019, bal. 13, p. 2.

Apie gaisrą renovuojamo Pasvalio bibliotekos pastato palėpėje.

Kudirkienė, Gailutė. Žino ką daryti, kad kompiuteriai nepasiglemžtų. - Iliustr. // Panevėžio kraštas. – 2019, bal, 13, p. 7–9.

Apie veiklias Pasvalio rajono Joniškėlio miesto bibliotekininkes Rimą Namikienę ir Valdą Dauknienę.

Kanišauskas, Sigitas. Kai knyga tapo ištikimu gyvenimo draugu // Darbas. – 2019, bal. 18, p. 1, 3.

Apie Pasvalio rajono Pušaloto kaimo bibliotekos 80-mečio šventę ir jos ištikimiausius skaitytojus, bibliotekos vienmečius, Benediktą ir Joną Juodikevičius.

Krašto kalendorius: balandžio 18, 19 // Darbas. – 2019, bal. 18, p. 8.

Kviečiame į 2019 m. Nacionalinę bibliotekų savaitę. – Iliustr. // Darbas. – 2019, bal. 20, p. 2.

2019 m. Nacionalinės bibliotekų savaitės renginiai Pasvalio Mariaus Katiliškio viešojoje bibliotekoje, kaimo ir miestelio bibliotekose.

Krašto kalendorius: balandžio 20–23 d. // Darbas. – 2019, bal. 20, p. 8.

Mezgasi draugystė su gimtąja Romualdo Ozolo mokykla / „Darbo“ inf..  – Iliustr. // Darbas. – 2019, bal. 25, p. 8.

Apie Bazilionų mokyklos-daugiafunkcio centro delegacijos viešnagę Pasvalio Mariaus Katiliškio viešojoje bibliotekoje, Pasvalio krašto muziejuje ir Joniškėlyje; minimos bibliotekos darbuotojos Toma Mikalajūnaitė, Bronislava Lapinskaitė.

Kanišauskas, Sigitas. „Skruzdės“ įteiktos penktą kartą // Darbas. – 2019, bal. 25, p. 1, 3.

Pasvalio kultūros centre vykusiuose rajono kultūros darbuotojų apdovanojimuose „Skruzdė“ apdovanojimą pelnė ir Joniškėlio miesto bibliotekos vedėja Rimutė Namikienė.

Krašto kalendorius: balandžio 27, 28 d. // Darbas. – 2018, bal. 27, p. 8.

Krašto kalendorius: balandžio 30–gegužės 3 d. // Darbas. – 2018, bal. 30, p. 8.

Kanišauskas, Sigitas. Einant taku… // Šiaurietiški atsivėrimai. – 2018, Nr. 2 (45), p. 15–17.

Apie 85-ąjį jubiliejų švenčiantį kraštietį filosofą, fenomenologą, Ohajo universiteto (JAV) profesorių Algį Mickūną; minima M. Katiliškio viešoji biblioteka.

2018 metų kultūrinio gyvenimo kronika / parengė muziejininkė Bronislava Lapinskaitė // Šiaurietiški atsivėrimai. – 2018, Nr. 2 (45), p. 93–95.

Pasvalio rajone vykę renginiai (tarp jų ir bibliotekoje).

Abazoriuvienė, Danguolė. Orhuso viešoji biblioteka . – Iliustr. – Rubrika: Ir aš ten buvau // Tarp knygų. – 2019, Nr. 4, p. 44.

Bibliotekos direktorės, Lietuvos savivaldybių viešųjų bibliotekų prezidentės įspūdžiai iš kelionės vykdant tęstinį tarptautinį projektą „Modernaus tarpvalstybinio vaikų ir jaunimo verslumo kompetencijų ugdymo tinklo bibliotekose kūrimas“.

Sutkevičienė, Daina. Jubiliejinės statulėlės jau turi savo šeimininkus. – Iliustr. // Tarp knygų. – 2019, Nr. 4, p. 32–33.

Marijampolės Petro Kriaučiūno viešojoje bibliotekoje vyko Savivaldybių viešųjų bibliotekų asociacijos (LSVBA), švenčiančios savo veiklos 20-metį, visuotinis narių susirinkimas, kuriame 20 metų asociacijos veiklą apžvelgė ir pristatė LSVBA prezidentė Danguolė Abazoriuvienė.

Gegužė

Bitinaitė, Asta. Metų skaitytojos vardą pelniusi Kalno kaimo senjorė labiausiai mėgsta detektyvus // Darbas. – 2019, geg. 7, p. 1, 3.

Apie iš Kaukalnių kaimo (Kėdainių r.) kilusią ir nuo 1985 m. Pasvalio rajone gyvenančią Vilmą Štarienę bei kitų geriausių 2018 metų rajono skaitytojų apdovanojimus Pasvalio Mariaus Katiliškio viešojoje bibliotekoje.

Krašto kalendorius: // Darbas. – 2019, geg. 7, p. 8.

Savickienė, Vita. Nuo Korėjos karo – iki filosofijos // Panevėžio kraštas. – 2019, geg. 11, priedas „Krašto santakos“, p. 7–8.

Apie Ohajuje (JAV) gyvenančio ir dirbančio profesoriaus Algio Mickūno viešnagę Pasvalio rajone (gimtuosiuose Krikliniuose, apsilankymą Pasvalio Petro Vileišio gimnazijoje ir M. Katiliškio viešojoje bibliotekoje). Nuotraukoje ir minima bibliotekos direktorė Danguolė Abazoriuvienė.

Bitinaitė, Asta. Jau keturiasdešimt metų Nairių folkloro ansamblis dainuoja savo krašto dainas // Darbas. – 2019, geg. 14, p. 3.

Apie Pasvalio rajono Nairių kaimo folklorinio ansamblio „Gija“ jubiliejaus renginį (ansamblyje dalyvauja bibliotekininkė Lijana Vaivadienė), ansamblio dainininkes, veiklą, įvertinimus.

Krašto kalendorius: // Darbas. – 2019, geg. 7, p. 8.

Krašto kalendorius: // Darbas. – 2019, geg. 11, p. 8.

Abazoriuvienė, Danguolė (1960-). Šių dienų knygnešiai : [pokalbis su Pasvalio Mariaus Katiliškio viešosios bibliotekos direktore, Lietuvos Savivaldybių viešųjų bibliotekų asociacijos prezidente Danguole Abazoriuviene] / [kalbėjosi] Dalia Byčienė. - Portr. // Mūsų Respublika. – 2019, geg. 18, priedas „Žalgiris“, p. 9.

Balčiūnaitis, Gražvydas. „Telydi mus vienybė ir meilė savo kraštui“ : Vilniuje paminėtas Pasvalio kraštiečių bendrijos 30-metis // Darbas. – 2019, geg. 18, p. 1–2.

Bendrijos nariai, rėmėjai, svečiai iš Pasvalio (tarp jų ir bibliotekos direktorė) sukaktį paminėjo suvažiavime Vilniaus įgulos karininkų ramovėje.

Krašto kalendorius // Darbas. – 2019, geg. 21, p. 8.

Krašto kalendorius: // Darbas. – 2019, geg. 23, p. 8.

Bedulytė, Rita. Jau tūkstantis gyventojų dalyvavo nemokamuose skaitmeninio raštingumo mokymuose Lietuvoje // Darbas. – 2019, geg. 28, p. 6.

Pasvalio Mariaus Katiliškio viešosios bibliotekos informacija apie skaitmeninio raštingumo mokymus Lietuvoje; Pasvalio rajono bibliotekose kviečiama dalyvauti penkiose skirtingose 6 valandų trukmės programose.

Kanišauskas, Sigitas. Į prezidentūros rūmus – su tvirtu tautos mandatu // Darbas. – 2019, geg. 28, p. 1, 4.

Paminėta Pasvalio viešoji biblioteka.

Krašto kalendorius: gegužės 28, 29 d. // Darbas. - 2019, geg. 28, p. 8

Krašto kalendorius: gegužės 30–31 d. // Darbas. – 2019, geg. 30, p. 8.

Mikalajūnaitė, Toma. Paminėtas „Pasvalios“ 10-metis : Pasvalys // Tarp knygų. – 2019, Nr. 5, p. 39.

Skyriaus darbuotojos Tomos Mikalajūnaitės straipsnis apie Pasvalio Mariaus Katiliškio e.bibliotekos 10-mečiui pristatytą parodą „Dešimt metų su „Pasvalia“. Minima bibliotekos direktorė Danguolė Abazoriuvienė, dailininkė Agnė Naunikaitė, Skyrius, Skyriaus darbuotojos Toma Mikalajūnaitė, Vaiva Samulėnienė, Alma Balčiūnienė, ilgametė bibliotekininkė, „Pasvalios“ sumanytoja Vitalija Kazilionytė (1963–2016).

Trumpai : Europos diena / informaciją parengė Monika Straupytė, Sonata Nognienė, Jūratė Genytė, Radviliškio viešoji biblioteka, Jurgita Januševičiūtė, Saulutė Palakienė, Zita Sinkevičienė, Živilė Markutė-Armalienė // Tarp knygų. – 2019, Nr. 5, p. 41.

Pateikiama informacija ir apie Pasvalio Mariaus Katiliškio viešojoje bibliotekoje veikusią jungtinę darbų parodą „Europos diena – kūrybingai“.

Birželis

Genytė, Jūratė. Susitikimas su charizmatiškuoju gamtos bičiuliu // Darbas. – 2019, birž. 1, p. 3.

Apie susitikimą su LRT televizijos projekto „Nacionalinė ekspedicija“ dalyviu, gamtininku, fotografu, rašytoju Selemonu Paltanavičiumi Pasvalio Mariaus Katiliškio viešojoje bibliotekoje.

Kanišauskas, Sigitas. Patriotinė tradicija gaivinta Gulbinėnų dvare // Darbas. – 2019, birž. 1, p. 1, 3.

Apie Biržų Jurgio Bielinio viešosios bibliotekos vykdomą projektą „Gimtinės laisvei pasišventę“: surengtą kraštotyrinę literatūrinę kelionę po kaimyninio Pasvalio rajono vietas, kur gimę ar gyvenę Biržų kraštiečiai; paminėta Pasvalio rajono Gulbinėnų kaimo biblioteka ir bibliotekininkė Rima Mačiukienė.

Krašto kalendorius: birželio 1–3 d. // Darbas. – 2019, birž. 1, p. 8.

Markevičienė, Lijana. Netradiciškai paminėjo artėjančią Tėvo dieną / Lina [i. e. Lijana] Markevičienė // Darbas. – 2019, birž. 1, p. 2.

Apie Pasvalio Mariaus Katiliškio viešojoje bibliotekoje vykusią skaitymo skatinimo akciją – skaitymo rytmetį „Tėčiai skaito vaikams“; minimas ir bibliotekos darbuotojas Dainius Vareika.

Kanišauskas, Sigitas. Kalbėjo apie Europos saugumą // Darbas. – 2019, birž. 4, p. 3.

Apie susitikimą su Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje vadovu, knygos „Žmonės, kurie saugo Europą“ autoriumi Arnoldu Pranckevičiumi bei Vilniaus teritorinės muitinės Mobiliosios grupės posto vyr. inspektoriumi Dovydu Mazaliausku ir diskusiją „ES drauge saugiau“ Pasvalio Mariaus Katiliškio viešojoje bibliotekoje.

Krašto kalendorius: birželio 4–5 d. // Darbas. – 2019, birž. 4, p. 8.

Krašto kalendorius: birželio 11, 12 d. // Darbas. – 2019, birž. 11, p. 8.

Krašto kalendorius: birž. 13 // Darbas. – 2019, birž. 13, p. 8.

Patvirtinta trijų tarybų sudėtis / „Darbo“ inf. // Darbas. – 2019, birž. 13, p. 1.

Pasvalio rajono savivaldybės taryba patvirtino naujų Jaunimo reikalų (pirmininkas Šarūnas Varna), Nevyriausybinių organizacijų ir rajono Kultūros (pastarajai vadovaus Pasvalio Mariaus Katiliškio viešosios bibliotekos Inovacijos, metodikos ir informacijos išteklių valdymo centro vedėja Audronė Likienė) tarybų sudėtį.

Prezidentei bibliotekininkai dėkojo už dėmesį skaitymui ir bibliotekoms. // Darbas. – 2019, birž. 18, p. 2.

Lietuvos bibliotekininkų draugijos bei Savivaldybių viešųjų bibliotekų asociacijos atstovų susitikime su Lietuvos Respublikos Prezidente Dalia Grybauskaite, priėmusia jų apdovanojimą – bibliotekininkų padėką už prasmingą bendradarbiavimą, inicijuotą akciją „Knygų Kalėdos“, Nacionalinės Lietuvos bibliotekų savaitės ir Bibliotekų metų globojimą Prezidentūroje dalyvavo ir Pasvalio Mariaus Katiliškio viešosios bibliotekos direktorė, Lietuvos savivaldybių viešųjų bibliotekų asociacijos prezidentė Danguolė Abazoriuvienė.

Kanišauskas, Sigitas. Reprezentavo Pasvalį šalyje ir užsienyje // Darbas. – 2019, birž. 20, p. 3.

Minima, kad grupė Pasvalio Mariaus Katiliškio viešosios bibliotekos darbuotojų dalyvavo 11-ajame Aukštaitijos bibliotekininkų kultūros ir sporto sąskrydyje „Ir aš mažas buvau“ Biržų rajone, kur laimėjo trečiąją vietą.

Krašto kalendorius: birž. 23–26 d. // Darbas. – 2019, birž. 22, p. 8.

Krašto kalendorius: birž. 27–28 d. // Darbas. – 2019, birž. 27, p. 8.

Pasvalio ir Bauskės bibliotekų tarptautinio projekto baigiamoji konferencija. // Darbas. – 2019, birž. 27, p. 2.

Apie Pasvalio Mariaus Katiliškio viešojoje bibliotekoje vykusią projekto „Modernaus tarpvalstybinio vaikų ir jaunimo verslumo kompetencijų ugdymo tinklo bibliotekose kūrimas“ (LLI-155 „Bussines bag“) baigiamąją konferenciją.

Krašto kalendorius: birž. 29–liep. 1 d. // Darbas. – 2019, birž. 29, p. 8.

Genytė, Jūratė. Trumpai : Pasvalys // Tarp knygų. – 2019, Nr. 6, p. 42.

Apie Pasvalio Mariaus Katiliškio viešojoje bibliotekoje vykusį susitikimą su Lietuvos gamtininku, fotografu, rašytoju Selemonu Paltanavičiumi.